nasz regionSTOWARZYSZENIE ROZWOJU I DEMOKRACJI LOKALNEJ POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO
CNTENDER - Klub Sprtowy Sztuk Walki w Kamiennej Górze

Sowarzyszenie NASZ REGION w Kamiennej Górze utworzyło Klub Sportowy Szuk Walki CONTENDER. Inicjatorem i zarazem instruktorm jest PAWEŁ OLEKSY. 

O Klubie już w prasie - RTI: "W piątek 16 sierpnia w Kamiennej Górze przy ulicy Ściegiennego 1 odbyła się pierwszy nieoficjalny trening nowo powstałego klubu sportów walki Contender. Został on założony przez kamiennogórzanina Pawła Oleksego, który jednocześnie pełni funkcję trenera przy współudziale Stowarzyszenia Nasz Region.

Pomysłodawca ma wieloletnie doświadczenie w MMA, boksie i boksie tajskim. Trenował m.in. w: Rio Grappling Jelenia Góra, Rio Grappling Wrocław, Puncher Wrocław czy Nastula Team. W piątkowym treningu wzięło udział 28 osób z Kamiennej Góry i Lubawki. Zajęcia prowadził Paweł Oleksy. Pomagali mu Michał Golasiński i Arek Maziakowski, którzy za sobą mają również zawodowe walki w MMA. Trening trwał ok. 1,5 godziny, a siłacze wylali rzekę potu.
Chętni mogą się kontaktować z trenerem pod numerem telefonu 667-884-763. Zajęcia odbywać się będą: w poniedziałki i środy o godzinie 18:00, natomiast we wtorki, czwartki i piątki od godziny 19:00."

Więcej artykułów